Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Valec #16287:
A mne ty hovor, že všade kam idem, chcem jesť...
Reply on: Valec #16287:
Na varené jedlá tam zabudni, max. horalka. ?
Reply on: Jozef #16285:
Nevieš, či sa tam dá aj najesť?
Na to ze ste Krajske mesto sa tu mate zle. Autobusi chvalim. To si kupujete. Ale trolejbusi chcete zrusit? Keby ste aspon nove transparenty tam dali. Ale vy serete na to.
Na oživenie pamäti alebo pre tých, ktorí nevedia ako vyzerá piváreň Márnica pri starom cintoríne:

http://zilina-gallery.sk/picture.php?/4111/category/351
Reply on: kubik #16282:
Dávajú tam čapovanú vineu ? A volá sa to MAR-NI-CA ?
Reply on: kubik #16282:
e #16282 skvely napad...
Reply on: Valec #16281:
Neďaleko depa smerom do mesta na Rázusovej sa nachádza miestne pohostinstvo s názvom Márnica...čo poviete? ?
Reply on: tux #16271:
Keď už si taký aktívny, môžeš zorganizovať nejaké posedenie. DOD končí o 16tej, do 18:30 mám časúúúú. ?
Na Slovensku je to tak- ČO JE POJAZDNÉ, TO SA POČÍTA ?
Reply on: toso0077 #16278:
A v BA sa len jeden samovyradil (resp. zhorel po nepodarenej oprave) a to časť z nich je staršia ako žilinské. Podobne aj v BB a KE. Kde je teda chyba?
V Žiline sa doteraz ani jeden trolejbus 15tr neviradil???žeby sme sa o tie trolejbusy tak starali to snáď nie ?
dnes 228 na 7/1/1... konecne sa pravidelne vypravuje
Reply on: Andres28 #16275:
Ja už,mimochodom využívam MHD sporadicky, radšej sa prejdem, aj tak trolejbusy meškajú jedna radosť, CP nie je v ZA objektívny, inf.tabule sú 80%času nefunkčné...
A ešte podotknem 1 vec, nech si berie DP od DP Ostrava, ktorý proti vandalizmu bojuje a to dosť úspešne. Nech si berú aj čistotu vozov, ochotnosť vodičov, informačných centier atď. ?
Reply on: VLK #16274:
Vieš mi povedať, čo som mal robiť? Mal som sa do nich pustiť? Oznámiť to môže pokojne vodič, dobre to videl, ešte vyšiel z kabíny a pozrel sa na nich a nič...
Reply on: Andres28 #16263:
keď spomínaš ten vandalizmus - čo si urobil v tomto prípade? či si sa len nečinne prizeral?
Reply on: toso0077 #16268:
Aj ja som s nimi išiel, ale taktiež som mal možnosť vyskúšať si HESS-y(aj trojčlánkový), Van-Hool A300GT, Volvo 7000T, Solaris Trollino, NAW...a musim povedať, že veru 24/25 Tr sa mi veľmi neukázali extra ?
Reply on: tux #16271:
Ja osobne by som velmi rád prišiel a stretol sa nielen s ľuďmi z DPMŽ, ale aj s tu diskutujúcimi, no prave v ten víkend som v Prahe. Čo ma určite na jednej strane veľmi mrzí.
kto vsetko sa chysta na DOD?
Reply on: Bourdon #16269:
Veľmi pekne ďakujem. ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.