A aký je názor na vôbec transparenty bez ohľadu na cenu, BUSE alebo RG Mielec?
Videl som tie aj tie, ale osobne vítam BUSE.Majú doplnené aj piktogramy.
Videl som tie aj tie, ale osobne vítam BUSE.Majú doplnené aj piktogramy.
Myscho