Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Kdybych mohl poprosit fotky ex.338 /337, 342/. Byly by použity na web. Děkuji /DusanKunovsky(zavinac)seznam.cz/
Tak a mame uz aj "zlinak" zdokumentovaný. Pekne fotky. Pozdravujem Valca.
Reply on: Myscho #13839:
Ďakujem za postrehy, už je to opravené.
Reply on: Yzerman22 #13842:
A v CP linky 99 je chyba v poslednom odchode o 22:10, ktorý premáva v opačnom smere, čiže tesco, stanica, štúrovo nám., v skutočnosti ide 22:15 ale len v po-pi, v so-ne nejde, čiže v so-ne posledná 99 od tesca ide 21:00
Reply on: Myscho #13840:
A týka sa to aj spoja 6:28 z Hurbanovej smer Trnové.
Reply on: Vladimír #13838:
A pridaj prosím ťa aj nový cestovný poriadok linky 16 platný od 1.12. Je zverejnený na oficiálnej stránke DPMŽ.
Reply on: Myscho #13839:
vlastne je 13:08 na hurbanovej a je tam ze ide po Zel. st.
Inak aj L 24 ma chyby v poriadkoch napr. spoj o 13:08 nejde len po Hurbanovu ale az do trnoveho...
Reply on: marek231 #13837:
Nemalo by sa to stávať. Ospravedlňujem sa. Keď budem mať prístup, opravím to.
Prosim administratora tejto stranky aby aktualizoval cestovne poriadky. Riadim sa podla nich ale ako vidim tak uz nebudem ...narobilo mi to problemy ked napríklad cestovný poriadok L31 je neaktualny a nepresny.

Nechcem byt drzí ale toto by sa stavat naozaj nemalo!!!!!!!!!!!!!!
Reply on: MatusZA #13833:
To je ale vlastnosť autobusu, že "mocne vrčí". Keby som si nepozrel tú tvoju stránku, tak podľa písomného prejavu by som tipoval, že ešte stále chodíš na tú Varšavskú.

BTW, myslíš, že keby boli B 741-ky nabúrané, tak tu jazdí viac tvojich milovaných Citelisov Line? Aj tento jeden je tu vlastne len veľkou náhodou (resp. veľkým šťastím).
a plus NEDA SA POROVNAT karosa B741 s citybusom Tak v tom ze moc vrcia s tebou suhlasim
MatusZA pardon myslel som citelisy ?
Reply on: Andres28 #13832:
K bodu 3. "Žebrácke" - tak, ako ty hovoríš, nie sú CityBusy 12, ale staré B741-ky, ktoré mocne vrčia, alebo motory 18M Citelisov, ktoré skoro ani na Hájik nedokážu vyjsť!!!!!!!!!!!!!! Škoda, že B741-ky neboli radšej nabúrané. Radšej menej pohodlia, ale dobré jazdné vlastnosti, viď moja stránka:
http://matuszatko.szm.sk/priority.htm
1. Ano je to tak stvrtok, piatok , sobota, nedela maju revizori hody
(dnes som ich videl 4-och)
2.Co mate STALE s tym zebrackym citybusom?
3.Preco DPMZ zahadzuje peniaze blbostami napr. DIGITALNE TABULE , ohromne spravene GO (najma tie v ROŠERO-e) a nenakupi uz konecne nove trolejbusy.
4.Strasne ma seru tie dlhe kolony na Rondli.
5.Rano je tak malo spojov ze az na smiech.
6.Obnovenie trol.c.1 do DEPA je naozaj SUPER.
7.System nasadzovat poobede kratku 6-tku je dobra blbost.
Aspon keby ju posilnili ked uz zacina od Carrefouru.
8 STALE JE TO TU LEPSIE AKO V BRATISLAVE. ?
p.Zelam vam vela stastia. ?
Reply on: Miro #13830:
A dnes Citelis Line rano aj na L2.
Reply on: M #13823:
Aj ja som už videl Citelis Line na L29.
Čiže interval ani preklad sa nemení, ALE Hájik bude mať 10min. interval o 2 hodiny dlhšie.

?
Reply on: Mongolec #13822:
Áno, máš pravdu. V prvom momente ma taká možnosť nenapadla. Čiže interval ani preklad sa nemení, že Hájik bude mať 10min. interval o 2 hodiny dlhšie. Čo je samozrejme tiež dobre.
Reply on: Vladimír #13826:
Správne, pridané budú na L16. Kto si to prečítal v novinkách na stránke DPMŽ, resp. ten kto si riadne prečítal príspevok #13819, vie že nejde o nič iné, ako predĺženie premávky do cca 19tej. Čiže to, čo napísal Mongolec v príspevku #13822.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.