Reply on: milan005 #13821:
Kamaráde, spoje navyše budú na L16 (!!!) a nie na L6. 16-tka ku Carrefouru ani na Vlky nejazdí 
Re #13823 M:
ad 4.: Záleží od toho, či dané vozidlo má k dispozícii zvukový súbor pre danú zastávku alebo nie. Pravdou je, že asi väčšina nemá. O to viac poteší, keď sa človek vezie v trolejbuse, ktorý tú zastávku vyhlási. Ja som minule také šťastie mal
marek231
Vsimli ste si niekto ze informacný displej v nasich trolejbusoch (teda aspon niektorých) ukazuje aj meniny v danom dni? Ked som isiel asi pred týzdnom v 230 tke tak ukazovala meniny Cecilie ( neviem kedy to presne bolo ) no dnes uplny sok. Isiel som L1 a trolejbusom 224 a ukazoval tiez info o meninach ale ale v Polsku alebo Madarsku. Neviem pretoze sa tieto jazyky neucim a to meno bola ina kolomenina.
Co sa to deje?