Reply on: jt #2576:
Ja ani trucker sme tu nepisali konkretne ev.č. ani čas ani miesto kde kto pretača / dusi motor narozdiel od teba.
) a rád by som ich zhliadol viac. Má niekto niečo, alebo vie niekto o niečom? Diki.
)
Peter55