Reply on: MicKys #276:
Ospravedlňujem sa za extrémne neskorú reakciu. Návrhy zmien si preštudujem a dám vedieť. Riešil som teraz nejaké iné (súkromné) veci, tak som na to pozabudol. ? Naozaj ma to mrzí, určite na to v najbližšej dobe mrknem ?
MicKys
Linka 1:
Rušia sa spoje:
V 6+ Zo žel.st. 12:20, prích. Výstrkov 12:42
V + Zo žel.st. 18:20, prích. Výstrkov 18:42 a z Výstrkova 18:45 na žel.st. 19:07
Zriaďujú sa spoje:
V c Výstrkov 6:55 , prích. Slobodárne 7:15
V 6,+ Zo žel.st. 10:20 na Výstrkov 10:42
V X z Výstrkova 16:15 prích. Kolonky 16:31
V X z SPŠ 17:00, prích. Výstrkov 17:14
Menia sa spoje:
Spoje v 6 z Výstrkova 5:35 na žst. 5:57 a z Žel.st. 6:15 na Výstrkov 6:37 budú jazdiť v 6+
Linka 2:
Rušia sa spoje:
V c z AS 7:03 na Za traťou 7:19
V 6+ zo Za traťou 10:30 na AS 10:46
V 6+ z AS 11:13 na Za traťou 11:29
Zriaďujú sa spoje:
V X AS 10:13 na Za traťou 10:29
V X zo Za traťou 10:30 na AS 10:46
Denne z AS 12:13 na Za traťou 12:29
Denne z Za traťou 12:30 na AS 12:46
Menia sa spoje:
V X Z Za traťou 16:30 na AS 16:46 skončí jazdu na zastávke ZVS, prích. 16:40
Linka 3:
Rušia sa spoje:
V X Z AS 5:05 na žel. st. 5:20
Menia sa spoje:
V 7 z Výstrkova 16:55 na Žel.st. 17:22 sa posúva na 16:49
Názor?
Inak, toto súvisí s tým najnovším návrhom, porovnávaj teda s ním.