Reply on: MicKys #276:
Ospravedlňujem sa za extrémne neskorú reakciu. Návrhy zmien si preštudujem a dám vedieť. Riešil som teraz nejaké iné (súkromné) veci, tak som na to pozabudol. ? Naozaj ma to mrzí, určite na to v najbližšej dobe mrknem ?
Dispecer
TN-150CB: 1.2.2013 09:02:33
TN-289CB: 30.11.2012 09:11:18