Ved jasne, medzicasom som uz videl stitok, i ked ta 4 na konci je akasi divna... co uz, chyba moze byt i v info co mam ja. Inak v katalogu mate OPEL tn-585bo hodenu, ze bola z prahy a ze bola v MHD v PB. Z prahy bola isto TN-586BO a na MHD v PB bola ona... nie je to info nahodou omylom prehodene ?
vraj to je len maly kusok od kruhaca na Bratislavskej a je tam uz aj vodorovne dopravne znacenie zastavky. Pondelok, ak sa vydari, idem na prieskum a podam blizsie info ohladom L27
? pes,pod sem aj s tou slecnou ? ,nuz-ako mi aj mama ked ma raz cakala s vecerou na zastavke povedala-si na nich moc prisny...Co niektorych skola nenauci-ucim ja ? -poriadok musi bit ?
si ma rozosmial Marecku, pamatam si ked vam este sli mikrofony v buse a jedna slecna tak nastupila so psom do tvojho busu a pekne si ju dal vyhlasit: "slecna podte sem aj s tym psom"
Zazitok z dnesneho dna: Idem si z obchodu domov popred Radegast,zastavuje pri mne autobus(nebudem menovat-vybavim si to ? ),otvoria sa dvere,vyleti taky maly hafan na spagate a kusol mi do rifliel...este ze som ich mal...Kde mal kosik ked sa viezol autobusom to neviem,druhy koniec voditka som patricne upozornil.Aj ked su to psy na baterky ? -su jedovaty-cim mensi -tym jedovatejsi,tak mile babulky-kosiky!!!-a ziadne pasovanie pesov do autobusu inymi dvermi nez prednymi!!!
nechcem zavadzat, ale linka 26 pravdepodobne vobec neexistuje ani nikdy neexistovala a s MHD ma malo spolocne ak okrem jedneho spoja denne tam jazdia vsetko primestske autobusy a je to doprava len pre zamestnancov leoni, ktori si zakupuju mesacnik na tuto linku
pre doplnenie:
-jedna z tychto dvoch ostravskych Karos nahradila oranzovy "Globtelbus" ktory jazdil pracovne dni na L8 a vikendy na L21 a v lete 2006 po prichode novych busov ju nahradila #36
-druha jazdila do leta 2006 v pracovne dni na L19 a 20 a vikendy na L1 neskor do jari 2008 (uz s ECV #77) hlavne na L8,11,23,28 kedy ju nahradila #43 a potom este sluzila ako zalozak
Ja osobne si pametam RTOcky uz len z konca ich kariery na cestach,bol som uplne miniaturny a posledne jazdili do Zablatia 3,13. A jedna bola odstavena v Zamarovciach pri Kacabare vedla futbaloveho ihriska a chodili sme sa do nej hrat ?
Tento model je ale polska verzia,no nema chybu,uz je doma ? -je kovova,mozno ju dam do 45,slnko by nemalo uskodit...len ju budem musiet priskrutkovat ?
Uvažujem, že teraz keď mesto musí šetriť, by sa malo pozrieť na to množstvo prejazdov v MHD, vláčiky a pokúsiť sa zaviezť to, čo urobili v BB pri dojazdoch do vozovne: voz ide vždy na linke. Určite by to stálo za to. A ten odpočívajúci kĺb by už niekto konečne mal nasadiť na linku 24 o 08:00 zo Sihote IV. ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Marek6283
Tento model je ale polska verzia,no nema chybu,uz je doma ? -je kovova,mozno ju dam do 45,slnko by nemalo uskodit...len ju budem musiet priskrutkovat ?