Reply on: Vladimír #924:
je to možné. Lenže ak sa sľubuje dodávka a naviac sa o tom informuje v médiách, čakali sme aspOń /keď nie inde/ odpoveď na tomto fóre.Ja za seba môžem povedať, že som sa na to pýtal priamo na e-maile SAD /sekretariat@sadtn.sk/, ale odpovede som sa rovnako ako v minulosti nikdy nedočkal. A toto vidím ako veľký problém.
Pozrime si stránku sad - vo výstvbe už 3 mesiace, žiadna informácia, nič, čím by sa mohlo informovať či už o omeškaní dodávky alebo o iných plánovaných aktivitách, či príchodzích Corsswayoch.
To Juraj: mohol by si nám poskytnúť nejaké informácie, nielen o dátume plánovanej dodávky, ale aj o ďalších kúskoch či nejakých plánovaných zmenách. draxter@post.sk.
Kolporter
Piatok bol ukradnutý autobus MHD!!! Opity mladik potom aspon sa pokusal vykonavat linku 50!!! Cestujucich sa pytal kade linka vlastne ide, listy im nedaval..... A este s busom havaroval!!! Sila.... informacie z potvrdenych zdrojov! Mesto Trenčín a SAD TN tuto spravu taja!!!