Reply on: draxter #7232:
Ocividne je to mestu TN, Kraju TN, SAD TN a SIRS ZA jedno. Chodim tade kazdy den do prace a nic. Vid moj prispevok : #7230. Kedy to bolo? 18.7. Úprava vytlkov prebieha.24.7. Vytlky su stale. Akurat to uz nie su vytlky ale poriadne jamy. Prestalo prsat, uz to je aj vidiet. Zajtra ma prsat. Zase ich nebude vidiet a zase budeme cvachtat do dier, najma ked pojde bus smet sihot a ja pojdem na stanici dole z vozu. Asi sa radsej preveziem na sihot a odtial peso naspat na stanicu. Dobru noc. Dakujeme
?
kamaquashy
Ale cistal som na trencin.sk aj tuto otazku a odpoved :
Otázka od: Adrian Kery, 20.06.2012
Prečo nezavediete priadne spojenie Juh - Sihoť? Teraz je to niekedy dosť, inokedy sú tam aj hodinové pauzy alebo idú po sebe dva spoje. Čo tak 20 min interval a kľudne tam dať aj harmoniky? Veď týmto prúdom chodí najvyše ludí v meste. Ja som za to, aby 22 nekončila na stanici ale na Sihoti a potom možte zrušiť 18.
Odpoveď:
Jarmila Maslová, útvar stavebný, životného prostredia, dopravy a investícií:
V súčasnosti pripravujeme nový cestovný poriadok MHD Trenčín, pričom vychádzame zo súčasného trasovania liniek. Linku č. 18 rušiť nebudeme, nakoľko by došlo k výraznému obmedzeniu spojov na Juh I k základnej škole. Nový cestovný poriadok, v prípade, že bude schválený, bude uvedený do prevádzky v priebehu letných prázdnin.
Je to zaujimave, ze aj ludi, ktori nechodia na nase stranky to trapi. Cez prazdniny ak bude schvaleny novy cestovny poriadok, sa dockame zmien podla Jarmily Maslovej. Dufam, ze to uz bude konecne robit niekto kto autobusmi aj chodi, alebo sa aspon pojde previest a skontroluje si tie vecne vlaciky co teraz chodia na juh. Ved o chvilku uvidime. Prazniny zacali, uz len schvalit novy cestovny poriadok.Ale po skusenostiach ake mam, tak asi cakame zbytocne, co?