Reply on: Marek6283 #6642:
ľudia by mali najmä v lokalitách, kde to je možné, využívať automaty. Asi by nebolo odveci do vozidiel vložiť viac oznamov o lokalite umiestnenia, prípadne aj na zastávky v okolí automatu uviesť, že najbližší nabíjací automat je tam a tam.PS: cez víkend sa dobíja neobmedzene, čiže nočák dobíja (možno nie prvý nočák po Juh, to je ešte piatok po 23:00) ?
Marek6283
-nech to dopadne ako chce-ale som rad ze konecne sa ludia dopatraju ku tomu ze kartu vodic nabija len vo vinimocnych pripadoch-co doposial nik nevedel-alebo vediet netuzil ? ,ved ked to tak sledujem,druhymy dvermy nastupuje velmi malo ludi a ked uz tak aj to im skaredo zapipa ze maju po kredyte a idu do predu,alebo si tichucko sadkaju, ci dokonca vystupia...skratka tento krok ma logiku (i ked sa to vacsine nelubi),preto sa snazim najst pozitiva...jasne je, ze kazdy cestujuci frfle,lebo u vodica mu to bolo najpohodlnejsie a bez starosti...(uz sa mi stalo ze islo dieta do skoly,karta prazdna a teraz co?-tak som urobil sponzora-reku do skoly musis cvrcek a domov peso),a aj tymto krokom sa ludia donutia mysliet na zostatok na karte,ci naplnit si ju doma...skratka nebudu mat klapky na ociach...A doplnenia na nocaku kamaKamaquashy sa neboj,tie decka idu z baru bez penazi,tie uz presli oblickamy... ?