Reply on: brefos #5940:
Dakujem!!! -ja sa specializujem len na take autobusy ktore som osobne zazil,ale potesilo ma aj toto! ? Brano je na stanici,uz sa chvalil ze zdrhol a bude nadalej vsetko po starom... ?
je paradny. To sa aj Luki hned pojde odviezt, aj na maturity sa vykasle
Tiny
A takyto autobus si kupim ked budem velky : http://halbot.haluze.sk/?id=3617&query=autobus