Reply on: milan005 #5514:
kedysi som mal aj ja vseliake navrhy,casom som vsak pochopil ze upravit sa to sice da,no MHD je specificka co sa casov jazdnej doby tyka hlavne v takom nevyspytatelnom meste ako je nase koli tomu nestastne uzkemu centru-Hasicka.....Jedine comu sa da predyst je to ze my nebudeme chodit popredu,no dodrzat c.p.na minutu........asi tak cez vikendy a keby sa nastupovalo vsetkymi dvermy...Ale tesi ma ze si to vsimate a chcete aby sa to vymakalo ?


Tiny
Verim tomu, ze pocase uz aj ostatni pridu na to, ze je to rychlejsie cez mesto a zacnu tade chodit. Cize si myslim, ze dojde este k vacsim zapcham v meste.
A k tej linke 25, 24.....vsetko sa da stihat, my so Slavom sme s prejazdami spokojny