Reply on: milan005 #5381:
=mozno cakate ze budem zase obhajovat nas,ale v tomto pripade niet co...nemal sa bavit za jazdzy,alebo dokonca telefonovat...a ked uz prepalil zastavku,pekne krasne ho mal zviest dolu,alebo zabezpecit aby ho zadara zobral prvy bus co dolu isiel...? No a v Piatok a v Sobotu mate uz aj den otvorenych dveri-v MHD ?
kamaquashy
Vsetko sa kona pod zastitou nasho pana primatora.
Zeby predvolebna propagacia uz zacala??
info: http://www.visittrencin.sk/aktualita/dni-mesta-trencin