Reply on: TorpedoLuky #5361:
Ja by som bol tiež za DOD. Tuším že žiadna SADka nič také neorganizuje, okrem Dopravných podnikov miest Bratislava, Žilina, Prešov, Košice a občas aj B.Bystrica. Toto by bolo veľké lákadlo aj pre mňa a zrejme by som prišiel do TN. ?
draxter
Stará Turá - Nové Mesto nad Váhom - Trenčín v rannej a poobednej špičke, inak Stará Turá - Nové Mesto nad Váhom. Študenti SPŠE v Starej Turej sa týmto "modrým hadom" najazdili z Trenčína do školy ?