Reply on: draxter #4538:
fíha, no pekne zase aj ostatné spoje počnúc obratovou osmičkou? Ach jaj...alebo nech ten garantovaný spoj na L16 zrušia, aj tak vezie najmä pracujúcich z AOZ. Hoci pri 7. ZŠ som už videl na zastávke aj vozíčkara.Re #4537 Marek6283: a pamätáš si aj po predĺžení trasy L2 a 6, ako sa točili neskôr v mieste terajšieho trojuholníku, alebo potom na Sihoti - dnes Pádivec? Inak náhodou nejaké staré fotografie alebo CP (pred PC z roku 1993) nemáš? Diky
?
Marek6283
Fotky som hladal,ale vsetko je fuc...ani cestaky,rad by som pomohol,uz som sa stretol aj s 005,ten bol tiez sklamany
Mna raz poslali zaskakovat cez hotovost za niskopodlaznu 18,len dva spoje,zrovna isiel vozickar,dvaja sme ho nenalozili...a hodinu nic nizke neslo...Chcelo by to vsetky autobusy rovnakeho typu,lenze co uz s tymi co mame...?-za euro by som odkupil ten mne zvereny a urobil caravan ? ? ?