Reply on: brefos #4457:
Ja mam par fotiek,co som nafotilked som bol mlady-pekny-uspesny ? ako sa vravi...ale tie za vela nestoja...
Skor ma tesia modely tych RTOciek,a zohnal som aj plastove modely 1:87 Karosa,z ktorych mi kamarat urobil presne Irisbus B952e 45 aky mi je zvereny a B731 aky som mal prvy,ale to do autobusu nedam,slnko a prach a ludia by to znicili ako tu SLku co som tam mal kedysi...
Ale napad je to dobry,popytam sa....aj ked ja by som rad skor nieco ine ,no to by stalo moooc euriek,mame na dvore par veteranov,bolo by krasne ich zreparovat ako som videl u nadsencov v Cechach a mat v TN male muzeum...Takou RTOckou odviest svadbu...ale na to som ja maly pan...mozem jedine snivat... ?
Takze tento spoj ma velmi potesí ked meska
Marek6283
Ked som bol mladsi a chodil do skoly,stal ziacky mesacnik 20,-korun strasne rad som sa vozil MHD,pozoroval vodicov,poznal som ktory ku ktoremu autobusu patri,ako jazdi,naspamat som poznal vsetky odchody...len nebol internet,mozno by som vtedy aj ja nieco napisal... ?
Teraz ma to uz tak netaha,jedine takou RTOckou by som sa nechal odviest...Ak vas bavia autobusy,odporucam si na nete najst Skoda 706 RTO,je to moja srdcovka,mam 3 aj doma v obyvacke,samozrejme 1:43-nie ozajstne ?
A ak by ste sa chceli stat vodicom autobusu,nenechajte sa odradit a chodte si za svojim snom! Mna dlhe roky odhovarali,potom ma"ten mlady z 35"ale nahovori,sny si treba plnit,a tak som tu ❤ Kazda praca ma svoje klady a zapory ,ale treba ju robit s laskou!