Reply on: Marek6283 #4419:
No to je dobré riešenie, len presne ako píšeš, mne ako náhodnému turistovi čo b bol v Tn iba v nedeľu by sa mi to moc nepozdávalo... iba že by bola kancelária SADky otvorená denne...A BA.. nejdú skúšať MHD zadarmo.. to boli iba vyhlásenia predsedu predstavenstva Záhradníka, ktorý si tým robí predvolebnú kampaň.... on to povedal všade do médií a možno aj primátorovi a tým to skončilo... žiadne záväzné rozhodnutie o tom nepadlo.. teda tento "experiment" je zatiaľ v polohe "uvažuje sa".
Mike
dojde cezpoľný (napr ja ? ) v nedeľu doobeda na Žel. Stanicu. Mám v peňaženke najmenšie 20€ (alebo tú 50tku), mince žiadne. Viem že vodič MHD mi buď nemá rozmeniť, alebo ak má veľmi bude nadávať.. Ale obávam sa že v nedeľu ráno bude v TN na stanici všetko zavreté, či sa mýlim? Teda tú bankovku si ani pri najlepšom úsilí nemám kde rozmeniť... iná vec je keby tam bol nejaký stánok otvorený, kde by som to skúsil ten peniaz rozmeniť, ale ani to nie je záruka, že tam bude pani ochotná. Alebo to mám skúsiť ešte vo vlaku u sprievodkyne...? Alebo sa mám vydať pešo do najbližšéch potravín.. zasa: ktoré budú otvorené?
Riešenie by bol sms lístok, alebo automaty na lístky ktoré by akceptovali bankovky...