Reply on: draxter #4259:
Článok plný žvástov:1) Vlak nepôjde priemernou rýchlosťou 160 km/h ale maximálnou rýchlosťou 160 km/h. Touto rýchlosťou môže ísť rovnako rýchlik ako IC. Žiadne EuroCity v tejto trase nepremáva. Podmienkou je len hnacie vozdlo na túto rýchlosť (18 ks lokomotív ES499.0/350, v budúcnosti 2 ks Škoda 109E, pravdepodobne rovnako ako v CZ rad 380), osadenie HDV vozidlovou časťopu vlakového zabezpečovača ETCS/ERTMS (0 vozidiel) a súprava s potrebnou konštrukčnou rýchlosťou a výmerou brzdiacich percent.
V reále nepôjde 160 ešte pár rokov nič ? .
2) Cesta do Žiliny netrvá 3 hodiny ale dve hodiny a sedemnásť minút. Po skončení modernizácie bude trvať možno 1:45.
draxter
Zo stanice sme šli linkou 22 (žst - Juh II, vystupovali sme práve pod Juhom, tak som radšej zvonil). Predtým prišiel rýchlik Považan z BA o 17:52, takže celá B 961E bola naprataná. Jedna slečna pred nami sa pre istotu pýtala vodiča, či spoj stojí pri Baumaxe. Vodič vraví, že nie (a podľa platného CP má pravdu). Slečna mu vraví, že je to L22, tak by mal. On jej na to, že áno, ale nie všetky spoje. A ona mu na to povedala to, čo vravím už 2 roky: tá zastávka je riadne vypísaná v rade zastávok, a preto ak nemá napísané že pri Baumaxe "NESTOJÍ", tak by tam mal stáť!!
Kedy teda dôjde k náprave? Týka sa to aj liniek 2,6 (gen. M.R:Štefánika Merina).