No ja som včera išiel #16 na L6, odchod 14:40 zo Zlatovskej, myslím, že predtým tam jazdila #75. Neviem, či mala hlásič, ale určite mala vnútorné transparenty a v pravidelných intervaloch niečo v buse pípalo (išlo to spredu od riadenia transparentov). Ešte ma zaujalo, že nové busy (teda aspoň 16) nemajú nalepené číslo vozidla na plente za šoférom, ako staršie....
milan005