Reply on: S499.1023 #4037:
tie súbehy sú žalostné. Ale poviem ti, že som si sám pre vlastné potreby na základe súčasného CP urobil zopár zmien, a je to takmer dokonalé. Ono by stačilo upraviť odchody najmä 23/28, 11/17, 8/18, a inak len malé úpravy. Len neviem, či sa nájde niekto kto to urobí. Rozhodne by sa však na súčasnom CP dalo stavať. Na Juhu už vlastne Trenčania vymenili prechádzku, a to presmerovaním L1 a 8 na strednú vetvu v roku 2001, predtým chodili na gen. Svobodu L11 a 18. Čiže dnes je istota len táto vetva, zvyšok maximálne náhodne a ešte aj súbežne...
jano55
09:17, 11:17, 13:00, 14:17, 15:17, 16:17, 16:47, 17:47, 18:17,
18:47, 20:17, 20:47, 21:45. Vraj vylepovali odchody na všetkých zastávkach do TESCA (LAUGA). To isté aj na trase zo Sihote, tam sa počet spojov nemenil.