Reply on: VLK #3877:
tak tak. Hádam to už aj zvyšok konečne pochopí, zase tá debata nesmeruje nikde. Keď tých pár ľudí, čo tu do toho stále kecajú bez toho, žeby priniesli niečo čo nevieme, bude mať tú moc s tým dačo urobiť, potom sa môežeme o tom baviť ďalej. Inak chcem sa spýtať, či sa ustálilo už, ako budú transparenty zobrazovať tie zastávky.
Mimochodom, cestoval som v Londyne cez pracovne dni a hoci sa tam v busoch pipa, je potrebne dat do pozornosti, ze za celu dobu mojho cestovania (hoci mozno to bolo len stastie) na kazdej zastavke nastupovalo o dost menej ludi ako bezne na Slovensku a teda aj zdrzanie z pipania bolo mensie. V Londyne je to navyse ani nie tak kvoli statistike ako kvoli kontrole listkov (t.j. nieco podobne ako ma byt v BID - tiez pri nastupe v primeste bude robit Prilozte kartu aby vodic vedel ci mas platny PCL - faktom je, ze aj z uvedeneho dovodu povazujem za lepsie papierove PCL).
draxter
ad mesto: Ďakujeme. Trasa L11 je naozaj to najlepšie čo MHD ponúka...vystúpiť a nabrať si čerstvú kyselku v Kubre je super. Kedysi bol zážitok sa tam previesť aj Ikarusom ?
Ad vozidlový park: Karosa #75 je 832 ? ale presne ako vravíš. V TN už 700ky sú len na zálohe.
Cestovný poriadok: žiaľ asi to ticho ? . S tým večerom máš absolútnu pravud, na 20-tisícový Juh ide 1x L1 a 1x L8 do hodiny (10 min posebe a 50 min nič), a občas do toho L21 (teda 1x). Pri Baumaxe nehľadaj žiadnu logiku...je to tak ako píšeš.
Vodiči: ako ktorý na ako ktorej linke. Ako všade. Predstihy sú zlé ešte viac, ak ideš po tej 19-tej hodine alebo posledným spojom. 3 min je niekedy "iný náskok". ?
Tie vývesky sú tak kadejak vyrezávané, to je fakt. Aj ja by som si vedel predstaviť dizajn a lá BB.
Vďaka za postrehy. A máš aj dáke foto?