milan005: s tymi PAL by to chcelo ale nejako prisposobit, oznacit a moznost platenia z cipovych - co bude asi problem, co sa tyka tej linky 6 po tej dvadsiatej moc nesuhlasim zrusit, nakolko PAL uz vo vecernych hodinach za mosty moc nejde ako linka, len ako dojazd do garaze, k sadke a uspechu chodia prevazne v pracovnej dobe, kedy chodi mnozstvo studentov zo skol (stavebna, zeleznicne,...) a z podnikov, vo vecernych hodinach je to velka bieda
ed
chcem poukazat este na jeden fakt, a to ze mnozstvo primestskych liniek chodi do zamostia - konkretne zlatovska cesta, ak by boli tieto linky nejakym sposobom oznacene, ludia by si mohli zvyknut ich vyuzivat aj ako mestske linky,, problem tu vsak je s EM_TEST a platbami a aj realizaciu by bolo nutne dopilovat