Reply on: Richard Ščepko #10996:
S tym presunutim zastavky uplne suhlasim lebo su velmi na husto ale ozaj len v pripade ak sa kpt.Samolepku zrusi!!! Troska nasatane ale problem rano ked tam kvantum rodicov vozi svoje deti do skoly a na mieste prechodu pre chodcov ich nechaju vystupovat,potom na to bude zastavka...ale tak co narobime...kazdopadne tento krok vitam a ak mate pan Scepko aj taku dokumentaciu ohladne noveho planovaneho otocu za Sihotou ,rad by som si to obzrel tu ak by bolo mozne!
Jacob
Najviac na tom sranda je, že vodiči Trenčiansky nevedia nahodiť časový predplatný lístok, ale včera som išiel jedným Ilavským ktorý išiel do Dubnice a vodič niečo mrmlal, že to sa nedá či čo, nahodil tuším obyčajný kde písalo na displeji 0,80€ a v poriadku len píplo a mal som lístok aký som mal mať, čiže mali by pekne preškoliť všetkých vodičov, keď sa dokázali naučiť ako vydávať lístky ako v MHD tak doučiť sa navyše vydávať časový predplatný lístok by hádam nemal byť veľký problém.