Reply on: TeBeCe #257:
? tak z toho som mimo. Nikde som nepostrehol, že by sa hovorilo o konci ich prevádzky. Škoda, že ich nechali odísť len tak bez rozlúčky. ?
Budem rad ak mi niekto mudrejsi napise kde (ak) je problem

?
810zssk
Re #246 JamaVOku: Otazka znie nakolko by boli vytazene tieto posilove spoje..
For all: Co je pravdy na tom ze TLD ma zaujem o TEZ? Je to realne, alebo je to totalny blud? Ak je to realne, aka je sanca ze to ziskaju? Dakujem.