Reply on: TeBeCe #257:
? tak z toho som mimo. Nikde som nepostrehol, že by sa hovorilo o konci ich prevádzky. Škoda, že ich nechali odísť len tak bez rozlúčky. ?
Budem rad ak mi niekto mudrejsi napise kde (ak) je problem

?
enumaelish
K aktuálnej ankete ohľadom hodinového taktu TEŽ, či sa potom výsledky ankety aj nejak budú publikovať a vykonajú sa aj medzi obyvateľmi dotknutých dedín? Myslím, že nápad to je skvelý a mal by sa realizovať ?