Ja som uz nejaky ten tyzden dozadu pocul (co samozrejme nic neznamena, viete ako to je s info ktore koluje...), ze bol problem spustit nove pocitace, tak aby fungovali spolocne so starymi a ze uvazovali o tom, ze to spustia, ked budu vsetky vozy nabehnute na novy system. V tom pripade, by to fakt museli urobit "za jednu noc"...alebo okolo vikendu.
od dneska vedčina autobusov a trolejbusov hlásia pomocou palubného systému SRG-6000P. spoj na hlasy zástavku ,až keď príde do zástavky už ne ni vysielačka neviem ako je to ostatných autobusoch a trolejbusov ale sa mi zdá , že už všetky sú vymenené ?
Zrejme rovnaky problem ako zvycajne - v noci trochu primrzlo a evidentne bol problem na vedeni, lebo trolejbusy vytvarali pomerne kvalitne ohnostroje. Ale...mozno sa rozmrazovala aspon cast vedenia, lebo ked si presiel to one...neviem co, radsej to nenazvem "vyhybky"...pri Plzenskej, tak zrazu trolejbus zacal ist...dovtedy nadskakoval a iskril, tam bol zrazu pomerne dost velky rozdiel...ak ano, tak neviem, preco sa to nepreslo cele.
(Na 1, 2, 3, 4 a 11 asi chodili nizkopodlazne od zaciatku, vsetko okrem 2ky som stretaval uz po polobratke a neviem, ci by ich menili kdesi na Sibirskej alebo Pod Salgovikom)
Polio