Do autobusov začali montovať držiaky na označovace tak v auguste by mali montovať oznacovace a tak isto aj SORky teraz v júni by mali prísť do MT
Poslanci schválili spolufinancovanie projektu nákupu označovačov ku všetkým dverám, bude sa žiadať o príspevok, vypíše sa súťaž. Označovače budú pre dopravné aj bankové karty.
V menšom, ako 18m prevedení sa už kĺbaký nevyrábajú.
Limo44