imhd.sk
Bratislava
Banská Bystrica
Hlohovec
Košice
Liptovský Mikuláš
Martin
Nitra
Nové Zámky
Piešťany
Poprad-Tatry
Považská Bystrica
Prešov
Prievidza
Ružomberok
Senica
Skalica
Spišská Nová Ves
Trenčín
Trnava
Zvolen
Žilina
Slovensko a svet
Nájdi linku, zastávku, vozidlo, text
Najbližšia zastávka
Registrácia
Prihlásenie
Registrácia
Prihlásenie
imhd.sk
Menu
sk
English
Registrácia
Prihlásenie
Registrácia
Prihlásenie
Aktuality
Užitočné informácie
Integrovaná doprava
MHD na letisko
MHD na stanice
Bezbariérová doprava
Nočná doprava
Preprava zvierat
Preprava bicyklov
Prepravný poriadok IDS BK
Prepravný poriadok ZSSK
Prepravný poriadok LESK
Zastávky na znamenie
Označovanie nástupíšť
Schémy prestupných uzlov
Výjazdy a dojazdy liniek
Náhradná autobusová doprava
Straty a nálezy
Sťažnosti
Kontakty na dopravcov
Fotky a médiá
Diskusia
Vozidlá
Rozvoj
Električkové trate
Trolejbusové trate
Železnice
Zrealizované projekty
História
Zábava
Sci-fi
Vystrihovačky
Najbližšia zastávka
Slabý dážď
24 °C
sk
English
Bratislava
Banská Bystrica
Hlohovec
Košice
Liptovský Mikuláš
Martin
Nitra
Nové Zámky
Piešťany
Poprad-Tatry
Považská Bystrica
Prešov
Prievidza
Ružomberok
Senica
Skalica
Spišská Nová Ves
Trenčín
Trnava
Zvolen
Žilina
Slovensko a svet
Novinky e-mailom
Zadajte váš e-mail
Pridať
Facebook
Twitter
Instagram
Smartfónová appka
Autorské práva
Podmienky
Súkromie
O imhd.sk
Kontakt
Powered by
Copyright © imhd.sk, 2000 – 2024
Cestovné
poriadky
Plánovač
cesty
Mapy
Cestovné
lístky
Menu
Galérie
›
Vyhľadávanie
#1026, linka 70, Most SNP
#1026, linka 70, Nové Pálenisko
#1026 na už jednosmernom vyústení cesty od Slovnaftu na koniec cesty R7 krátko pred úplným zaslepením tohto prepojenia
#1026 prechádza okolo zastávky Lúčna krátko pred jej zrušením
#1026 schádza z cesty R7 cez kruhovú križovatku na Slovnaftskú ulicu
Prvý autobus MHD idúci po rýchlostnej ceste R7 smerom z Bajkalskej na Slovnaftskú
#1026 prichádza zo Slovnaftskej na Bajkalskú ul. počas dokončovania napojenie cesty R7 na Bajkalskú ulicu
Obojsmerná premávka na Bajkalskej ulici v jednom jazdnom pruhu počas výstavby R7
#1026 odbočuje na Novoveskú ulicu
SOR NB 12 City #1026 prechádza okolo spílených korún stromov
Zastávka Refinery Gallery s plechovými prístreškami vo farbách Slovnaftu
Autobus linky 87 prechádza pôvodnou križovatkou Slovnaftská - Komárňanská pred výstavbou cesty R7
Zastávka Botanická záhrada
Viaceré presmerované linky počas uzavretej časti Pribinovej ulice
Dojazdový spoj linky 29 do Vozovne Trnávka
SOR NB 12 #1026 odchádza zo zastávky Cintorín Petržalka
Posilnená linka 80 z 48/72 minútového intervalu na 24 minútový počas posilovej dopravy na cintoríny
#1026, linka 29, Devínska cesta
Vyhľadávanie
Opis a lokalita
Číslo vozidla
Linka
Meno autora
Dátum od
Dátum do
Iba táto galéria
Vyhľadať
Triedenie
podľa dátumu
podľa evidenčného čísla, dátumu a linky
podľa dátumu uverejnenia
vzostupne
zostupne
Počet materiálov na stranu
100
200
500
neobmedzene
Zmeniť triedenie