Ja by som to privital aj na spojoch 601457 a 601458 (spoje z Roos.nem. a ranajsie z Pieninskej), vystup niekde okolo ESC (ked Hypernova na Rakosi v tomto smere je prilis skoro, Obvodny a Nam. je zrusene, ZSR je daleko a niekedy aj tarifne zhodne z AS) ako jednosmernu vystupnu zastavku (na znamenie)
To by bolo veľmi žiadúce a stále som presvedčený, že to bude zaahrnuté už v CP platných od 9.12. Nech sa nestane to, že sa vytlačia CP a hneď od prvého dňa sa už niečo zmení.
Už je na svete aj aktualizovaný cp, u niektorých linkách sú aj zmeny, napr. vedenia, časov a podobne, ako bol zverejnený na stránke mesta. Už to nebude dlho trvať a budú zverejnené. Možno aj budúci týždeň.
V databáze ISCP (aktualizácia k 9.11.2012) sa objavila zastávka Zvolem,EUROPA SC s platnosťou od 9.12.2012. Žeby predsalen došlo k vytvoreniu tejto zastávky?
brefos