Bývalý vodič MHD p. Janega mi raz vravel, ako cestovával preplnenou sólo osmičkou Globtelbusom o 07:36 od zimáku do centra. Jedna babka si vždy v tomto školákmi prepchatom voze vynucovala sedieť na dve zastávky, tak raz sa on, už ako 70-ročný dôchodca, čo tiež radšej stál ako sedel, poriadne nahneval (chlap ako hora, dobrých 180cm a 90kg) a tomu chlapcovi čo chcel vstať po "prednáške" dotyčnej babky povedal: sadni si a seď, a Vy (tej babke) si do kostola tie dve zastávky postojte, tiež nemôžete ísť iným spojom ako týmto preplneným pre školákov? Nemôžete spávať či čo? Tak sa smail celý bus, lebo mal pravdu ? ?
Tiny
Niekoho to mozno bavi. Ked sme boli mladsi, tiez sme radi pustali do obehu rozne blbosi - hlavne na strednej ked som bol - a najkarsie bolo sledovat, ako sa ludia o tom bavia a ako sa to siri dalej.