Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: lukisho #1069:
ved si tam bol uvedeny
Daniel,
prosím ťa, keď sem udávam noovinky správ, prečo (keď ich kopíruješ a upravuješ) neuvedieš meno autora informácie? Vyzerá to potom tak, akoby sa tá istá onformácia písala dvakrát.
Navyše v info správe o ukončení TESCO linky máš chybu - linka nekončí s premávkou v úsek Tesco - CENTRUM, ale kompletne na celej trase TESCO-AS-KOCKA-CENTRUM-OÚ-TESCO.
s ucinnostou od 1.11.2013 v Piestanoch prestava jazdit bezplatna autobusova doprava z/do Tesca (TESCObus) v celej svojej trase. Aktualny oznam visi na zastavke pri Tescu.
Od 01.10.2013 z dôvodu rekonštrukcie vozovky na ulici A. Hlinku bude zastávka „Detský domov“ obojsmerne pre linky MHD 1,11,3,13 zrušená. Obchádzková trasa bude vedená cez Teplickú ulicu.
Reply on: TomJ #1065:
Takže, zistil som, že od 22.8. prebieha rekonštrukcia Radlinského ul., a teda linky 1, 3, 11 a 13 premávajú priamo po Teplickej ako 2 a 12. Oznam o tejto výluke je ale vylepený iba na zastávke Detský domov, v autobusoch som si ho nevšimol.
Prebieha este nejaka vyluka na Sasinkovej alebo Radlinskeho? Lebo vcera aj dnes isla linka 11 v smere na ostrov od kocky doprava na Teplicku.
Od 1.9.2013 sa upravujú odchody a obmedzenia prevádzky spojov autobusových prímestských liniek v okresoch pôsobnosti SAD Trnava. Pre vlastné potreby si ich cez portál www.cp.sk prezrite a skontrolujte, či práve váš spoj nie je ten, ktorý obmedzili, zrušili, presunuli a podobne.
Od 5.8.2013 do 9.8.2013 bude zastávka MHD „Detský Domov“ zrušená z dôvodu rekonštrukčných prác na Sasinkovej ulici. Obchádzková trasa pre linky 1, 11, 3, 13 bude vedená cez ulicu Teplická s možnosťou využitia zastávky „Teplická ulica“ v smere na Autobusovú stanicu.
Malo by to platiť aj pre linky 1, 4,11, 14, v opačnom smere trasovania, ktorých trasa bude vedená cez ulicu Teplická s možnosťou využitia zastávok „Kúpeľný ústav“ a „Teplická ulica“ v smere do CENTRA.
Dnes, t.j. 02.08.2013 v novinách A.B.Piešťany (č.30), uverejnený nasledujúci oznam:,,Sasinková ul. bude uzatvorená. Mesto Piešťany oznamuje, že z dôvodu rekonštrukcie NTL za STL plynovod v Piešťanoch, bude úplne uzatvorená časť Sasinkovej ul. v úseku od okružnej križovatky Radlinského ul. po Palárikovú ul. V dňoch 5. - 9. augusta 2013 pre motoristickú verejnosť. Ďakujeme za pochopenie. ˇˇ
Pekné prázdninové dni vám všetkým prajem.
Od zajtra začína výluka spojov po Rázusovej ulici vďaka festivalu. Dnes linka č.8 o 17:56 bola presmerovaná na Kukučínovú ul., lebo Wintrerová ul. už bola neprejazdná.
Od soboty 27.4.2013 (a iba v soboty) sa obyvatelia Kocuríc dočkajú autobusového spojenia počas víkendov (resp. sobôt), ktoré budú zabezpečovať spoje prímestských liniek na trase Autobus. st.- Mlyny - Okresný úrad - Krajinská,Tesla - Kocurice, stred - Kocurice, PD a ďalej do Trebatíc (obdobne v opačnom smere).

Prehľad týchto spojov s odchodmi
SMER DO KOCURÍC
(zo zast. Aut.st/Krajinská,Tesla +príchod do Kocurice,PD):
204416 odch. 12:10 / 12:20 prích. 12:25 ide v sobotu
204402 odch. 16:15 / 16:19 prích. 16:30 ide v sobotu
SMER Z KOCURÍC
(zo zast. Kocurice,PD + príchod do Krajinská,Tesla/Aut.stanica)
204402 odch. 8:10 prích. 8:12 / 8:20 ide v sobotu
204410 odch. 11:51 prích. 11:57 / 12:00 ide v sobotu

viac informácií u konkrétnych liniek prímestských spojov (vyvesených v autobusoch MHD).
Škoda, že v nedeľu sú obyvatelia mestskej časti odkázaní na vychádzkovú cestu na pôvodnú zastávku prímestských liniek (cca 1,5 km od mestskej časti).
V predaji je už piaty diel Encyklopedie československých autobusů a trolejbusů.

http://www.press.sk/knihy/encyklopedie-ceskoslovenskych-autobusu-a-trolejbusu-v/
Dnes som stretol na Teplickej ul. pri VKU L14, spoj 19:02 z AS. Čo je zavretá Štúrova alebo čo? Či nový šofér? ?
Ahojte,
prosím vás, všetci, ktorí čítate túto správu, navštevujete tento portál a zaujímate sa o autobusovú dopravu, pokúste sa pohľadať ľubovoľné staré cestovné poriadky MHD v Piešťanoch spred roku 2000 (z roku 1997 mám) a zaslať mi na ne odkaz, alebo ako prílohy v e-maily na adresu: lukisho21@azet.sk. Veľmi mi tým pomôžete. Určite niečo máte vo svojich PC, alebo poznáte stránky, kde sú. Ďakujem vám všetkým za vašu pomoc. Ďakujem.
Daniel: Môj príspevok ohľadom fotiek k daným linkám nebola myslená ako výčitka, skôr naopak. Myslel som, že keď v sekcii MHD Piešťany je veľa fotiek, prečo sa napríklad nevyužijú niektoré z nich.
Veľa informácií sa každoročne opakujú. 🙂
U som urobil nejaké fotky, v prípade, že bude viac času ich určite pošlem.
Reply on: lukisho #1053:
dakujem, no a kedze sa periodicky opakovali novinky hlavne o linkach 18 a 20, boli nasledne motivom prevazne Karosy 🙂
pokusim sa nejake fotky urobiť a dodám ich 🙂
Reply on: N/A #1051:
škoda že nemáme toho AXERa na 18 alebo na 20 čo bol ale pred 3 rokmi.
Reply on: lukisho #1048:
Problemom je mala ponuka fotiek L8, 18, 20.

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.