Plánovač cesty "Autobusová stanica" » "Ekonomická univerzita"
Cestujem z   
Cestujem na   


  +  –  o   +  – 
Viac nastavení
OdchodPríchodDĺžka cesty*SpojenieCena*
15:4815:568 min880,70 €
15:5616:048 min880,70 €
15:5816:1113 min70 980,70 €
16:0416:128 min880,70 €
16:0716:1811 min50 680,70 €

Spojenie 23.6.2017 15:48 - 15:56 (8 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

88

Most SNP cez Petržalku
15:48 Autobusová stanica zóna 100
   4 zastávky, 8 min zóna 100
15:56 Ekonomická univerzita zóna 100



Spojenie 23.6.2017 15:56 - 16:04 (8 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

88

%Most SNP cez Petržalku
15:56 Autobusová stanica zóna 100
   4 zastávky, 8 min zóna 100
16:04 Ekonomická univerzita zóna 100



Spojenie 23.6.2017 15:58 - 16:11 (13 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

70

%ŽST Podunajské Biskupice
15:58 Autobusová stanica zóna 100
   5 zastávok, 6 min zóna 100
16:04 Prístavný most zóna 100
98

%Petržalka, Jasovská
16:07 Prístavný most zóna 100
   1 zastávka, 4 min zóna 100
16:11 Ekonomická univerzita zóna 100



Spojenie 23.6.2017 16:04 - 16:12 (8 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

88

Most SNP cez Petržalku
16:04 Autobusová stanica zóna 100
   4 zastávky, 8 min zóna 100
16:12 Ekonomická univerzita zóna 100



Spojenie 23.6.2017 16:07 - 16:18 (11 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

50

%Petržalka, Aupark
16:07 Autobusová stanica zóna 100
   3 zastávky, 5 min zóna 100
16:12 Most Apollo zóna 100
68

%Petržalka, Holíčska
16:16 Most Apollo zóna 100
   1 zastávka, 2 min zóna 100
16:18 Ekonomická univerzita zóna 100

* Cena je vypočítaná na základe nezľavnenej tarify pri použití papierového cestovného lístka. Hodnoty sú iba orientačné a závisia od skutočnej dĺžky cesty na základe aktuálnej dopravnej situácie a výluk.