Prázdninový režim vo Zvolene (od 16.3.2020)

Od pondelka 16. marca 2020 bude v MHD zavedené prázdninové obmedzenie.

Ilustračné foto © LUK

Na základe prijatých preventívnych opatrení na zamedzenie šírenia koronavírusu a v súvislosti s uzatvorením škôl bude od pondelka 16. marca 2020 zavedený prázdninový režim.

MHD bude premávať podľa cestovných poriadkov platných pre pracovný deň - školské prázdniny. Linky, ktoré nemajú osobitný režim počas školských prázdnin, budú premávať podľa bežných cestovných poriadkov platných pre pracovný deň.

Nepremávajú spoje označené poznámkou "10". Obmedzenie sa týka liniek 5 6 7 a 11.

Na prímestských linkách v Banskobystrickom samosprávnom kraji je prázdninový režim zavedený od nedele 15. marca 2020. Nepremávajú spoje označené poznámkou "10", premávajú spoje označené poznámkou "11".

Zároveň dopravca pristúpil k obmedzeniu prevádzkových hodín v dopravnej kancelárii. Otvorená bude len od 9:00 do 12:00 v pondelok, stredu a piatok.

Mimoriadny prázdninový režim MHD platí predbežne do 27. marca 2020. Obmedzenie bude zohľadnené vo vyhľadávači spojení /zv/planovac-cesty.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.