Dopravná karta

Na dopravnú kartu je možné kúpiť až 5 lístkov na jednu cestu (pre spolucestujúcich, resp. platba dovozného za batožinu a zviera). Prvý lístok je vydaný podľa typu karty, ďalšie lístky si cestujúci zakúpi pomocou inštrukcií na dotykovej obrazovke a priložením karty k nej, prípadne požiada vodiča o ich vydanie.

Kredit na dopravnej karte je možné doplniť priamo u vodiča vo vozidle, alebo v dopravnej kancelárii na autobusovej stanici. Minimálna výška dopĺňaného kreditu je 5,00 €.

Dopravnú kartu je možné vybaviť v dopravnej kancelárii na autobusovej stanici za 5,00 €. Kartu je možné používať aj na prímestských a ďiaľkových linkách SAD Zvolen a SAD Lučenec.

Ako dopravnú kartu je možné taktiež použiť karty TransCard (najmä ISIC karty študentov a iné univerzitné karty TransCard), ktoré je však potrebné najskôr aktivovať v dopravnej kancelárii a nahrať na ne kredit.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.