V meste postupne pribudne 15 prístreškov na zastávkach
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Spoločnosť euroAWK postupne vybuduje 15 nových prístreškov výmenou za reklamný priestor na pozemkoch mesta

Mesto Zvolen uzatvorilo 26. marca 2014 so spoločnosťou euroAWK spol. s r.o. Zmluvu o podmienkach výstavby prístreškov na autobusových zastávkach a o recipročnom umiestnení a prevádzkovaní reklamných zariadení, stavieb pre reklamu a reklamy na mestských pozemkoch.

V rokoch 2014, 2015 a 2016 tak pribudne po 5 nových prístreškov (spolu 15), ktoré vybuduje spoločnosť euroAWK a bude ich udržiavať. Na týchto zastávkach, ako aj na iných zmluvne dohodnutých, budú umiestnené reklamné (tzv. city-light) vitríny. Zároveň sa táto reklamná spoločnosť bude starať aj o prístrešky vo vlastníctve mesta výmenou za reklamné vitríny a panely na pozemkoch mesta.

Základný prístrešok, definovaný v zmluve, sa skladá z 3 modulov dĺžky 1,4 m (spolu 4,2 m) a šírky 1,6 m. Na jeden takýto prístrešok pripadá minimálne 1 reklamná vitrína a 1 lavička dĺžky 1,5 m. Pôvodný prístrešok je povinné mesto odstrániť na vlastné náklady.

Ako prvé boli vybudované 2 prístrešky na zrekonštruovanej ulici Ľ. Štúra. Zároveň boli opravené 3 prístrešky vo vlastníctve mesta na Masarykovej ulici pri železničnej stanici, ktoré tiež dostali reklamné vitríny. O údržbu chodníkov pri "reklamných" prístreškoch sa naďalej bude starať mesto.


11.7.2014
-Kami-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.