Prázdninový režim premávky platí aj naďalej (od 1.6.2020)

Mestská hromadná doprava v Žiline bude aj od 1. júna naďalej premávať v prázdninovom režime.

Od 1. júna 2020 vstupujú do platnosti ďalšie zmeny v rámci uvoľňovaní opatrení pred šírením infekcie koronavírusu. V obmedzenom režime začnú od tohto dátumu fungovať aj materské a základné školy.

Premávka MHD v Žiline však aj naďalej ostáva počas celého mesiaca jún v prázdninovom režime. Pri cestovaní je preto potrebné sledovať v zastávkovom cestovnom poriadku stĺpec Prázdniny.

Upozorňujeme cestujúcich, že aj napriek postupnému uvoľňovaniu opatrení je aj naďalej potrebné správať sa pri cestovaní MHD zodpovedne - nosiť rúško na tvár alebo inú adekvátnu ochranu, dodržiavať základné hygienické návyky a dodržiavať pokyny dopravcu. Naďalej platí aj zákaz nástupu a výstupu cez predné dvere a zákaz zdržiavať sa v priestore vymedzenom žltou farbou, resp. ochrannou páskou pri kabíne vodiča. Dočasne zrušený je aj naďalej doplnkový predaj cestovných lístkov u vodiča.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.