Zmena cestovného poriadku linky 67 (od 1.5.2020)

Pribudnú nové spoje, no predĺži sa jazdná doba.

Od piatka 1. mája 2020 vstúpi do platnosti nový cestovný poriadok linky 67, v ktorom prebehli tieto úpravy:

  • predĺženie jazdnej doby o 3 minúty obojsmerne,
  • posunutie časov odchodov spojov,
  • pridanie nových spojov.

Nový cestovný poriadok nájdete na oficiálnej stránke DPMŽ kliknutím na tento odkaz, čoskoro však bude aktualizovaný a zverejnený aj na našom webe.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Nedávno som si tak vravel, že trolejbus túto trasu celkom stíha. 😁 Je pravda, že cez pandémiu je počet cestujúcich nižší, no napríklad v zimnom režime L67 býva nízky i bez toho.
Čakal som, že sa bude jazdná doba predlžovať, keďže pribudli zdržania pod "strieškami" (hlavne Závodská), ale že pridajú dohromady až 6 minút... 😲 Zaujímavosťou je úsek Fatranská - Jaseňová, kde je zmena zo 4 na 6 min. Čo som si mal možnosť doteraz všimnúť, tak ak aj prišiel trolejbus L67 na Solinky o nejakú minútku zmeškaný, po Smrekovú to dobehol.
Ostáva dúfať, že obľúbenosť linky sa bude oproti minulým rokom zvyšovať a čas strávený na niektorých zastávkach sa využije efektívne na výmenu cestujúcich a nie na vetranie.