Súhrn opatrení platných počas epidémie

Od 16.03.2020 (pondelok) do 12.05.2020 (utorok) budú mestské autobusy premávať každý deň podľa cestovného poriadku platného cez víkend. Na linkách 12212223 teda nebude premávať žiadny spoj.

Od 13.05.2020 (streda) sa v MHD opäť zavádza režim "školské prázdniny". 

Cestovať autobusmi mestskej autobusovej dopravy v Trnave je možné iba s použitím rúška, prípadne šálu či šatky alebo inej vhodnej alternatívy. Odporúčame používať aj rukavice. Vstup do mestskej autobusovej dopravy bez uvedených ochranných prostriedkov sa zakazuje.

Počas epidémie všetci cestujúci v MHD Trnava cestujú bezplatne. Nástup do autobusov je povolený len strednými a zadnými dverami. Nástup prednými dverami je zakázaný. 

Od 08.05.2020 (piatok) je MHD v Trnave znovu spoplatnená. Nástup je možný prednými dverami, v prípade platby kartou alebo cez SMS je možné do vozidla nastúpiť aj druhými dverami.

Z rozhodnutia TTSK premáva prímestská doprava v okrese Trnava od 19.03.2020 (štvrtok) do odvolania v pracovné dni ako v sobotu. Okrem bežných sobotných spojov premávajú naviac aj niektoré vybrané spoje.

Prímestská doprava v Trnavskom kraji premáva od pondelka 11.05.2020 v režime školských prázdnin.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.