Obnovenie premávky platnej pre školský rok (od 2.9.2019)

Na všetkých linkách budú v pracovných dňoch opäť platiť cestovné poriadky pre dni školského vyučovania.

V súvislosti s ukončením letných školských prázdnin sa od pondelka 2. septembra 2019 na všetkých linkách obnovuje premávka typická pre školský rok. Premávka liniek MHD bude upravená nasledovne:

V pracovných dňoch budú všetky linky premávať podľa cestovných poriadkov pre "pondelok - piatok (školský rok)". Oproti prázdninám bude viac spojov premávať na linkách 1 2 8 12 13 18 19 22 24 27 32 33 a 99.

Linky, ktoré v cestovných poriadkoch na týchto stránkach nemajú zverejnené cestovné poriadky pre pondelok - piatok osobitne pre školský rok a školské prázdniny, budú premávať podľa cestovných poriadkov pre pondelok - piatok.

V soboty, nedele a sviatky sa rozsah premávky nemení, s výnimkou ukončenia premávky sezónneho spoja na linke C35 s odchodom o 19:37 z Mestského parku smerom na Klokočinu. Tento spoj už po 2. septembri nebude premávať. Upozorňujeme, že časovo obmedzená je aj premávka ďalších dvoch spojov tejto linky - z Klokočiny o 18:40 a z Mestského parku o 19:07. Tieto budú premávať len do 15. septembra. Ostatné spoje cyklobusu premávajú aj naďalej bez zmeny.

 

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.