Zmeny v linkovom vedení (od 1.9.2019)

Trolejbusové linky 2, 4, 5 a 8 budú opäť premávať po Levočskej.

Od nedele 1. septembra 2019 dochádza k zmene trasovania trolejbusových liniek 2 4 5 a 8 do pôvodných trás (cez Levočskú ulicu). Linky 2 a 38 budú opäť obsluhované trolejbusmi, náhradná linka X, ktorá počas výluky na Levočskej ulici obsluhovala Sídlisko III, sa ruší. Taktiež dochádza k obnoveniu premávky linky 5D.

Zároveň začína platiť cestovný poriadok pre školský rok, v pracovné dni je potrebné na zastávkových cestovných poriadkoch sledovať prvý stĺpček - školský pracovný deň 

Dočasne zmenené trasy liniek 29 32 a 32A z dôvodu uzávierky Štefánikovej ulice ostávajú v platnosti aj naďalej, predpokladané ukončenie obchádzky je naplánované v novembri.

Školské spoje premávajú od pondelka 2. septembra 2019 v rovnakom režime ako v minulom školskom roku. Počas uzávierky Štefánikovej ulice však premáva školský spoj K cez Hlavnú ulicu. Neobslúži tak zastávky Okružná a Floriánova. Náhradnými zastávkami sú Divadlo Jonáša Záborského a Na Hlavnej.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.