Výluka linky 4 na Jesenského a Nám. Ľ. Štúra (17. - 18.8.2019)

Električky budú v centre premávať opačným okruhom cez tunel.

Pre opravu zničenej dlažby na Jesenského a Mostovej bude počas víkendu 17. a 18. augusta 2019 opäť vylúčená premávka električiek linky 4 po týchto uliciach.

Linka 4 bude v smere na konečnú Chatam Sófer pokračovať z Kamenného nám. cez Nám. SNP, Kapucínsku, tunel, nábrežie, Šafárikovo nám. a od zastávky Kamenné námestie sa napojí na svoju trasu na Zlaté piesky, resp. k ŽST Nové Mesto.

  • Zastávky Kapucínska, Chatam Sófer, Most SNP bude linka 4 obsluhovať v opačnom smere než štandardne.
    • Prestup medzi linkami X6 a 4 bude možný tzv. "na hrane" na zastávkach Chatam Sófer, Most SNP a Šafárikovo námestie.
  • Zastávky SND a Nám. Ľ. Štúra počas výluky nebudú električkami obsluhované. Cestujúcim odporúčame využiť linky 29 a 70 z Nám. Ľ. Štúra v smere k Mostu SNP.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Ike #2:
Neviem si predstavit na co sa caka, ak je zaujem. Toto nevyzaduje ziadnu investiciu ani zmenu procesov, len si niekto konecne musi zacat robit svoju robotu.
Reakcia na: 810zssk #1:
Snáď sa to čoskoro zmení
Výlukové CP nikde, ak som dobre videl tak v palubákoch to nahraté tiež nie je, na zastávkach sa tým pádom odchody nezobrazujú alebo zobrazujú zle.. Na tomto fronte je zdá sa všetko po starom....