Chlapi ja nechápem tu 1 a 8. Alebo sú tu na imhd ešte neaktuálne CP? Veď stále nie je 15 min pravidelný interval, ani večer, ani cez voľné dni ani cez prázdniny. Furt je 10-20-10-20. Večerné škrty však tu už sú.
Obnovuje sa linka 27, síce ako 3 na 24, ale ako vidno, je tu potreba priameho spojenia pre zamestnancov.
V popise je, že 1+8 sa miesto 10 min dáva večer na 15 min. Nech počítam akokoľvek, boli 4 spoje do hodiny a aj budú 4 spoje do hodiny.
Super je, že tam budú klbaky na nosnej spojnici.
Dobrá otázka. Predovšetkým na tom, aby sa tí, čo sľúbili a dušovali sa, že spravia za rozvoj tohto mesta všetko, sa konečne zobudili. A prestali sa klaňať tomu, kto má pracovať a slúžiť mestu, ktoré ho kráľovsky odmeňuje. Volá sa diktátor. Neveríš? Kuk na zasadnutia malého parlamentu! Alebo, kto vystúpil po slávnostnom menovaní poslancov po posledných voľbách - farár! Kuk do archívu. A slová, že veď pracuje - nuž pracujeme všetci , ale . Nebudem tu teraz opäť otvárať všetky otázky miestnej politiky, iba malá otázka. Dnes sme v každej rodine takmer všetci chorí - prečo tu už dááávno nepracuje mestská poliklinika / nehovorím samozrejme o súkromnej Poliklinike Trenčín, ale o tej, ktorej zriaďovateľ a prevádzkovateľ je mesto. Hlavne, že železná opacha sa prezentuje - desiatky m i l i ó n o v €!!!!!!! v rici A o doprave? Viac stojím ako idem.
Však kto by to aj riešil? Dúfam sa, že sa nebudeme pýtať. Videl si rozhodnutie stavebného úradu mesta pri rekonštrukcii starého mosta? Tak sa nečuduj, že iné veci nejdú. Jednoducho cítiť nezáujem a nevedomosť. Vyhorenie. Treba zmenu a možno to pôjde.
Zastávka Kaufland pri linke 3 by krásne pomohla. Tiež fakt, že MHD nestojí ani pri Merkury a Lidli je chyba. A najbližšie zastávky sú tam ozaj ďaleko. Keď to porovnáme napr. s Kubrou či Soblahovskou.
Predĺženie gen.Svobodu k Východnej - nič. Pritom toto nebude robiť developer, je to miestna cesta, takže tu treba konať na strane mesta.
Ešte k tým vtipným situáciám: ja som zažil, keď sa Ikarusu zlomila náprava na Palackého na linke 18. Osmička zastala, že čo sa deje, že nikomu sa nič nestalo. Tak niežeby vzala ľudí, ale "dobre, tak idem ďalej". A my v harmonike hybaj pešo na Hasičskú.
Tak som presejdil mestský web, nič. Čiže vymenili sme dopravcu, spravíme pár zastávok a hotovo. No prd makový, pre cestujúceho sa kultúra zastávok moc nezlepšila. Kde sú tabule, nové zastávky, bus pruhy?
Prosim o opravu vylukoveho cp l24 smer sihot. Od billy ide priamo na zilinsku, v cp je aj pred polom hodzova a Považská. Ak som vyluku pochopil zle opravte zas mna
Tych storiek je tolko ze by zaplnili celu A4. Na dnesne pomery(alebo skorej na pomery od roku 2013-14) nepredstavitelne chovanie. Ale zas bola ina doba(to neni obhajoba, len sa treba na to pozerat inou optikou). Perlicka(pamatnici budu pamatat) kedy pani v nahnevanosti hodila 2 eurovku po soferovi so slovami : " zadrhni sa tym " a sofer v pokoji zobral a siel dalej.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
klobasa