Zavrieť

Ani most, ani Zuckermandel, iba električková trať

imhd.sk imhd.sk
  1. Galérie
  2. Update
  3. Zaniknuté električkové trate na Hurbanovom nám., Moste Červenej armády a pod Mostom SNP, rekonštrukcia trate na ul. Čsl. armády a ďalšie zaujímavosti (26.12.2001) (4/15)
Stiahnuť materiál
Ani Most SNP (ešte nepostavený), ani Zuckermandel (Vydrica) (už zbúraná), iba električková trať sa nachádzala v miestach dnešného Nového mosta v 1960-tych rokoch.
Príspevok:
Lokalita: Nábrežie armádneho generála Ludvíka Svobodu
Dátum: 1960. roky
Vozidlo:
Galéria: Bratislava › Zrušené električkové trate
Zaniknuté električkové trate na Hurbanovom nám., Moste Červenej armády a pod Mostom SNP, rekonštrukcia trate na ul. Čsl. armády a ďalšie zaujímavosti (26.12.2001)
Linka:
Autor: Ondrej Zvalo
Počet zobrazení: 5732

Komentáre

Viac

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Gaaspi

Gaaspi

8.3.2019
#3 Ohodnotiť kladne Ohodnotiť záporne
Čo bolo na hradnom kopci? Trať ostala jediná čo všetko prežila. Ja som myslel hneď za traťou že tam stále nič nieje, vlastne ak prejdete cestu tak idete na kopec (ten u-club) vy asi budete skôr poznať ako bunker no dnes je to diskotéka a v týchto miestach čo je na fotke chodíme pešo hore ku vchodu. Vlastne hneď za mostom SNP... Pod mostom sú autobusy a odtial je to pár krokov na tie miesta čo vidíme na tejto fotke. Tie domčeky tam niesu že?
Odpovedať
shaggy

shaggy

6.3.2019
#2 Ohodnotiť kladne Ohodnotiť záporne
Reakcia na: Gaaspi #1:
Neviem síce, na čo reaguješ, ale fotka popisuje, že ešte nestál Most SNP a Zuckermandel/Vydrica už bola zbúraná. Ešte niekoľko rokov pred tou fotkou to na hradnom kopci vyzeralo inak.
A stavať sa tam má opäť.
Odpovedať
Gaaspi

Gaaspi

5.3.2019
#1 Ohodnotiť kladne Ohodnotiť záporne
Veď pri hradnom kopci ani teraz neni zastavané. Niesom z Bratislavy ale chodieval som na zábavy do toho U-klubu (bývalý bunker v hradnom kopci) a vyzeralo to tam rovnako.
Odpovedať