Dopravca ukončil platnosť časových predplatných lístkov

Alikvotnú časť ceny bude cestujúcim vracať na základe žiadosti.

Dopravca SAD Trenčín informoval, že k 18. marcu 2020 ukončil platnosť vydaných časových predplatných lístkov (30 a 90-dňových).

Cestujúcim vráti alikvotnú časť ceny lístka podľa počtu dní, ktoré mali ešte platiť v období od 18. do 29. marca 2020, a to vo forme kreditu na dopravnú čipovú kartu, na ktorú boli vydané.

Vrátenie alikvotnej sumy sa bude realizovať na základe žiadosti cestujúceho, ktorú bude môcť podať v ktoromkoľvek klientskom centre SAD Trenčín, najskôr však 30. marca 2020.

Aktualizácia: Po prehodnotení rozhodnutia mesta Trenčín bude kompenzácia za nevyužitý časový predplatný lístok poskytnutá za obdobie bezplatnej prepravy v linkách MHD, t.j. od 18.3.2020 do 5.4.2020 (+ 1–dňový bonus) formou predĺženia platnosti časového predplatného lístka online, t. j. bez návštevy klientskeho centra.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.