Premávka cezhraničnej autobusovej linky do Zakopaného v letnej sezóne 2019 (14.6. - 13.10.2019)
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Autobusové spojenie poľskej a slovenskej strany Vysokých Tatier bude v lete opäť v prevádzke.

Od 14. júna do 13. októbra 2019  bude opäť v prevádzke cezhraničná autobusová linka Poprad - Zakopané poľského dopravcu Strama. Táto cezhraničná autobusová linka v súčasnosti predstavuje jediné spojenie verejnou hromadnou dopravou medzi slovenskou a poľskou stranou Vysokých Tatier.

Pre návštevníkov slovenskej strany Vysokých Tatier, ktorí si chcú spraviť výlet na poľskú stranu do Zakopaného, je výhodný v lete najmä ranný spoj o 8.50 z Popradu a popoludňajší spoj o 16.00 zo Zakopaného do Popradu. Kompletný cestovný poriadok tejto linky nájdete aj na našich stránkach.

V Poprade autobus zastavuje na autobusovej stanici na nástupišti č. 4, v Zakopanom na novej autobusovej stanici na nástupišti č. 11 (v susedstve železničnej stanice PKP) i na ďalších miestnych zastávkach.

Dopravca upozorňuje, že z dôvodu častých dopravných zápch môžu niektoré spoje (najmä o 9:00 a 11:15 zo Zakopaného) vynechať zastávky Lysá Poľana a Tatranská Javorina. Obmedzenie sa netýka spojov o 6:00 zo Zakopaného a spojov o 16:50 a 17:50 z Popradu.


13.5.2019
-mhd-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.