Bezplatné cestovanie tatranskými vlakmi a skibusmi s Tatry Card (1.12.2017 - 30.4.2018)
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Tatry Card slúži aj ako vlakový sieťový cestovný lístok vo Vysokých Tatrách.

Tatranská karta Tatry Card umožňuje v období od 1. decembra 2017 do 30. apríla 2018 svojim držiteľom bezplatné neobmedzené cestovanie na tratiach Tatranskej elektrickej železnice, na Ozubnicovej železnici a železničnej trati Tatranská Lomnica - Studený potok - Poprad-Tatry, t.j. na tratiach 182, 183, 184 a 185.

Držitelia karty môžu bezplatne využívať aj ski- a aquabusy vo Vysokých Tatrách, ktoré budú v prevádzke od 26. decembra 2017 do 18. marca 2018.

Zľavovú tatranskú kartu môžu návštevníci regiónu Vysokých Tatier získať za 3, resp. 4 € vo vybraných ubytovacích zariadeniach vo Vysokých Tatrách a v ich podhorí. Tatry Card platí ako sieťový cestovný lístok na uvedených tratiach počas doby platnosti karty (do 24. h posledného dňa platnosti karty), ktorá predstavuje dĺžku ubytovania. Platnosť karty je obmedzená na 3 noci (4 dni), pri dlhšom pobyte ubytovacie zariadenie musí predĺžiť platnosť karty za rovnaký poplatok.

Pri kontrole revízorom je potrebné okrem Tatry Card predložiť aj preukaz totožnosti, resp. preukaz s fotografiou a dátumom narodenia v prípade detí od 6 do 15 rokov. Tatry Card sa pri cestovaní neoznačuje v označovači cestovných lístkov.


18.12.2017
-mhd-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.