Posilnenie premávky linky 5 do Hrabova počas prázdnin (26.12.2021 - 13.3.2022)

Počas prázdnin bude premávka do Hrabova v 30-minútovom intervale.

Z dôvodu zvýšených prepravných nárokov do lyžiarskeho strediska Malinô Brdo bude od 26. decembra 2021 posilnená premávka linky 5 do Hrabova ku kabínkovej lanovke.

Autobus bude premávať v intervale 30 minút v úseku ŽST Rybárpole - Hrabovo v čase cca 8:15 - 17:00 podľa nového cestovného poriadku. V úseku Železničná stanica - ŽST Rybárpole bude zachovaná štandardná obsluha.

Posilnená premávka bude zabezpečovaná v prázdninových obdobiach, t.j. od 26. decembra do 9. januára (vianočné prázdniny), 4. až 6. februára (polročné prázdniny) a 19. februára až 13. marca (jarné prázdniny všetky kraje). Mimo týchto období bude platiť štandardný cestovný poriadok.

Linka 5 v tejto sezóne nahradí skibus, ktorý po minulé roky premával medzi Železničnou stanicou, hotelom Áčko a Hrabovom (trasa E). Na linku 5 smerom do Hrabova je možné prestúpiť z linky 6 na zastávke ŽST Rybárpole, alebo z linky 3 na zastávke Hrabovská cesta.

 

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.