Návrat vozidla 386 do premávky po dlhodobom odstavení

Po približne siedmich mesiacoch odstavenia sa dňa 30. apríla 2026 opäť objavil v premávke autobus Solaris Urbino 12 #386, ktorý bol mimo prevádzky od 30. septembra 2025.

Dôvodom jeho odstavenia bola porucha prevodovky, ktorá si vyžiadala dlhodobejšiu opravu. Počas odstavenia prešlo vozidlo viacerými úpravami – v predchádzajúcich mesiacoch z neho bola odstránená celovozová reklama na spoločnosť LUX, pričom následne prešlo celovozidlovým prelakovaním, čím sa vrátilo do svojho štandardného náteru.

V deň návratu bolo nasadené na službu 211/5 - linku 15.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.