Výluka na ulici Terchovská (od 18.12.2021)

Stavebné práce na Terchovskej ulici dočasne presmerujú linku 27.

Z dôvodu stavebných prác na cestnej komunikácii v ul. Terchovská bude od soboty 18. decembra 2021 až do odvolania odklonená linka 27, ktorej spoje budú zo zastávky Pod Kamennou baňou pokračovať v smere Horárska - Za Kalváriou

Po dobu výluky nebudú obsluhované zastávky Slávičia, Ku Brezinám, Súľovská a Terchovská, cestujúci môžu využiť buď peší presun na zastávku Slávičia (10 minút), alebo na zastávku linky 18 Vydumanec (15 minút). V sekcii "Cestovné poriadky" sú k dispozícii aktuálne cestovné poriadky linky 27, výluku bude rovnako zohľadňovať aj plánovač cesty.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Ako môžu spoje pokračovať zo zastávky Slávičia smerom Za Kalváriu, keď zastávka Slávičia (smer Terchovská) po novom NEBUDE OBSLUHOVANÁ vôbec (o čom v správe nie je ani ň)?

Pri všetkej úcte: v poslednom čase Mi táto sekcia pripadá ako nejaký polotovar. Myslím, že podsúvanie neúplných informácií na dôveryhodnosti sekcie a stránky ako takej nepridá.